ایران تهویه ساز
شنبه , ۲ بهمن ۱۴۰۰
خانه / هیتر / فروش انواع هیتر صنعتی مرغداری با بهترین قیمت

فروش انواع هیتر صنعتی مرغداری با بهترین قیمت

هیتر صنعتی مرغداری جهت تامین گرمایش مورد نیاز سالن های مرغداری در فصل زمستان مورد استفاده قرار می گیرد. این هیترها معمولا از نوع گازسوز هستند اما در برخی از موارد از هیترهای صنعتی برقی نیز استفاده می شود. امروزه استفاده از هیترهای صنعتی با توجه به ایمنی بالای آن ها کاربردهای فراوانی پیدا کرده اند.

هیتر صنعتی مرغداری

هیتر صنعتی چیست

هیتر صنعتی دستگاهی که با تبدیل انرژی از منبع سوختی و تبدیل آن به انرژی حرارتی، گرمای مورد نیاز اماکن صنعتی و سالن های بزرگ را تامین می نماید.

انواع هیتر صنعتی مرغداری

هیترهای صنعتی مرغداری ها در انواع هیتر صنعتی گازی، هیتر صنعتی برقی و هیترهای صنعتی نفتی موجود می باشند. فن به کار رفته در هیترها ممکن است از نوع سانتریفیوژ یا آکسیال باشد. هیترهای صنعتی با ظرفیت های متنوع و برای کاربردهای مختلف تولید و ارائه می گردند.

انواع هیترهای صنعتی

مزایای هیترهای صنعتی

  • راندمان حرارتی بالا
  • مصرف بهینه انرژی
  • هزینه پایین تر نسبت به سایر سیستم ها
  • قابلیت تنظیم دما توسط ترموستات دیجیتال
  • ایمنی بالا
  • امکان جابجایی آسان
  • تعمیرات و نگهداری آسان

کاربردهای هیتر صنعتی

هیترهای صنعتی در موارد مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و برای تامین گرمایش مرغداری ها، گلخانه ها، سالن های پرورش قارچ، فضاهای صنعتی، کارگاه ها، اماکن عمومی و غیره به کار می روند.

فروش انواع هیتر مرغداری

نحوه خرید هیترهای صنعتی

امروزه هیترهای صنعتی به روش های مختلفی به فروش می رسند. بزرگترین مراکز خرید و فروش هیتر صنعتی در کشور در شهرهای تهران، مشهد، اراک و زنجان قرار دارند. برخی از روش های خرید هیترهای صنعتی عبارتند از:

فروش انواع هیترهای صنعتی مرغداری

انواع هیترهای صنعتی برای مرغداری ها و گلخانه ها و همچنین سایر انواع هیترهای صنعتی با قیمت مناسب توسط شرکت ایران تهویه ساز به فروش می رسند. جهت خرید انواع هیترهای صنعتی با بهترین و مناسب ترین قیمت می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه یونیت هیتر اصفهان دما

فروش دستگاه یونیت هیتر اصفهان دما

دستگاه های یونیت هیتر اصفهان دما به منظور تامین گرمایش فضاهای بزرگ و اماکن صنعتی …